HP Network

 


Sammenlign produkt (0)


Varenr: J9779A
HP 2530-24-PoE+ Switch 24 x 10/10..
2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/100.. 

HP 2530-24-PoE+ Switch ..

Leveringstid ca 3-4 dager

5 652,- Eksl. Moms: 4 522,-

Varenr: J9778A
HP 2530-48-PoE+ Switch 48 x 10/1..
2 x kombo-Gigabit SFP, 2 x 10/10.. 

HP 2530-48-PoE+ Switch..

Leveringstid ca 3-4 dager

10 412,- Eksl. Moms: 8 330,-

Varenr: J9777A
HP 2530-8G Switch -
Styrt - 8 x 10/100/1000 + 2 x ko.. 

HP ProCurve 2530-8G Switch |  ..

Leveringstid ca 3-4 dager

3 367,- Eksl. Moms: 2 694,-

Varenr: J9774A
HP 2530-8G-PoE+ Switch
 

HP ProCurve 2530-8G Switch |  ..

Leveringstid ca 3-4 dager

4 428,- Eksl. Moms: 3 543,-

Varenr: JD369A-REF
HP 5500-24G SI Switch
 

GeneralDevice TypeSwitch - 24 ports - L4 - Managed - stackableEnclosure TypeRack-mountable 1USu..

På lager: 2

8 131,- Eksl. Moms: 6 505,-

Varenr: J9151A
HP PROCURVE 10-GBE SFP+ LR TRANSC..
 

Impact for HP's J4858C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

Leveringstid ca 3-4 dager

14 082,- Eksl. Moms: 11 265,-

Varenr: J9150A
HP PROCURVE 10-GBE SFP+ SR TRANSC..
 

Impact for HP's J4858C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

Leveringstid ca 3-4 dager

4 949,- Eksl. Moms: 3 959,-

Varenr: J9663A
HP ProCurve 1410-24 Switch
 

..

Leveringstid ca 3-4 dager

982,- Eksl. Moms: 785,-

Varenr: J9280A#ABB
HP ProCurve 2510-48G Switch
 

Produktbeskrivelse: ProCurve Switch 2510-48G Varenummer: J9280A#ABB Overvåking:&..

På lager: 2

8 925,- Eksl. Moms: 7 140,-

Varenr: J9298A#ABB
HP ProCurve 2520-G-8 PoE Switch
 

På lager har vi igjen én stk. HP ProCurve Switch 2520. Denne er ideell for små og mellomstore bedrif..

På lager: 1

4 958,- Eksl. Moms: 3 966,-

Varenr: J9773A
HP ProCurve 2530-24G Switch
 

HPE 2530-24G-PoE+ Switch - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - stationær,..

Leveringstid ca 3-4 dager

6 743,- Eksl. Moms: 5 394,-

Varenr: J9776A
HP ProCurve 2530-24G Switch
 

HPE 2530-24G Switch - Switch - Styrt - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP..

Leveringstid ca 3-4 dager

4 958,- Eksl. Moms: 3 966,-

Varenr: J9775A
HP ProCurve 2530-48G Switch
 

HPE 2530-48G Switch - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - stationær, rackmonterbar..

Leveringstid ca 3-4 dager

10 512,- Eksl. Moms: 8 409,-

Varenr: J9772A
HP ProCurve 2530-48G-PoE+ Switch ..
 

HPE 2530-48G-PoE+ Switch - Switch - Styrt - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - stationær,..

Leveringstid ca 3-4 dager

19 140,- Eksl. Moms: 15 312,-

Varenr: J9728A
HP ProCurve 2920-48G
Switch 48x 10/100/1000, 4x Share.. 

ProduktbeskrivelseThe HP 2920 Switch Series consists of five switches: the HP 2920-24G and 2920-24G-..

Leveringstid ca 3-4 dager

19 536,- Eksl. Moms: 15 629,-

Varenr: JG245A-NOB
HP Procurve 5120 24G EI TAA switc..
24x10/100/1000 + 4 dual p./SFP +.. 

Condition: NOB (New, but opened box - in original packaging)20 Ports - Manageable - 24 x RJ-45 - 6 x..

Leveringstid ca 3-4 dager

4 949,- Eksl. Moms: 3 959,-

Varenr: JG246A-NOB
HP Procurve 5120 48G EI TAA switc..
48x10/100/1000 + 4 dual p./SFP +.. 

Condition: NOB (New, but opened box - in original packaging1 x  HP 5120-48G - JG246A 48 Port Gi..

Leveringstid ca 3-4 dager

6 932,- Eksl. Moms: 5 546,-

Varenr: J4859C
HP ProCurve Gigabit-LX-LC mini-GB..
 

Impact for HP's J4858C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

Leveringstid ca 3-4 dager

2 875,- Eksl. Moms: 2 300,-

Varenr: J4858C
HP PROCURVE GIGABIT-SX-LC MINI-GB..
 

Impact for HP's J4858C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

Leveringstid ca 3-4 dager

1 387,- Eksl. Moms: 1 110,-

Varenr: 631671-B21
HP Smart Array P420/2GB FBWC Cont..
 

Produktbeskrivelse: HP Smart Array P420/2GB with FBWC - Diskkontroller - SATA 6 Gb/s / SAS 6Gb/..

På lager: 1

4 819,- Eksl. Moms: 3 855,-

Varenr: GLC-BX-D-C
Impact for Cisco 1000BASE-BX SFP,..
 

Impact Product Specification  Single Fiber Bi-directional SFP Tranceiver  PRODUCT FEATU..

Leveringstid ca 3-4 dager

387,- Eksl. Moms: 309,-

Varenr: GLC-BX-D-C
Impact for Cisco 1000BASE-BX SFP,..
 

PRODUCT FEATURES    •Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links   •Hot-pluggable ..

Leveringstid ca 3-4 dager

387,- Eksl. Moms: 309,-

Varenr: GLC-SX-MM-C
Impact for Cisco 1000BASE-SX SFP ..
 

Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port orslot, lin..

På lager: 8

594,- Eksl. Moms: 475,-

Varenr: WS-G5483-C
Impact for Cisco 1000BASE-T GBIC ..
 

Part Code: WS-G5483-CDevice Type: GBIC transceiver module - RJ-45Form Factor: Plug-in moduleCabling ..

På lager: 7

693,- Eksl. Moms: 555,-

Varenr: WS-G5487-C
Impact for Cisco 1000BASE-ZX GBIC..
 

Part Code: WS-G5487-CDevice Type: GBIC transceiver module - SCForm Factor: Plug-in moduleCabling Typ..

På lager: 4

1 387,- Eksl. Moms: 1 110,-

Varenr: GLC-ZX-SM-C
Impact for Cisco 1000BASE-ZX SFP ..
 

Impact Product Specification   1550nm 80km SFP Transceiver 1000BASE-ZX SFP  &nbs..

På lager: 7

1 387,- Eksl. Moms: 1 110,-

Varenr: GLC-FE-100FX-C
Impact for Cisco 100BASE-FX SFP F..
 

SKU: GLC-FE-100FX-C  Produkt: Transceiver / GBIC / SFP..

På lager: 1

594,- Eksl. Moms: 475,-

Varenr: WS-G5484-C
Impact for Cisco Cisco 1000BASE-S..
 

Part Code: WS-G5484-CDevice Type: GBIC transceiver module - SC multi-modeForm Factor: Plug-in module..

På lager: 1

396,- Eksl. Moms: 317,-

Varenr: J4860C-C
Impact for HP ProCurve Gigabit-LH..
 

Impact for HP's J4860C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standar..

På lager: 10

396,- Eksl. Moms: 317,-

Varenr: J4859C-C
Impact for HP ProCurve Gigabit-LX..
 

Impact for HP's J4859C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standar..

På lager: 2

445,- Eksl. Moms: 356,-

Varenr: J4858C-C
Impact for HP ProCurve Gigabit-SX..
 

Impact for HP's J4858C-C SFP optical transceivers are based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard ..

På lager: 71

396,- Eksl. Moms: 317,-

Viser 1 til 31 af 31 (1 Sider)